מהנדס אשרף טבעוני

מנכ"ל

אשרף טבעוני הוא מהנדס, בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית מהטכניון חיפה ובקר מבנים מטעם מנהל התכנון.מנהל את משרד 'טבעוני אדריכלים' מאז שנת 2005. המשרד בראשותו פועל בפריסה ארצית רחבה וביצע מאות פרויקטים שונים. בעל ניסיון מקיף בתכנון הנדסי ואדריכלי של מבני ציבור, מוסדות חינוך, מבני דת, מבני ספורט ומגורים, ומתמחה בקידום פרויקטים מול מוסדות ממשלתיים ואחרים.

אדריכל איימן טבעוני

אדריכל ראשי

איימן טבעוני הוא האדריכל הראשי של המשרד, בעל תואר שני בטכניון בתחום האדריכלות הדיגיטלית, מומחה בתחום המחקר היישומי של האדריכלות הדיגיטלית. כיום לומד לדוקטורט בתחום האדריכלות הדיגיטלית, בבית הספר AA (The Architectural Association School of Architecture) בלונדון, מוסד הלימודים היוקרתי והמוביל בעולם בתחום האדריכלות. הניסיון והידע הטכנולוגי של איימן טבעוני, הפכו את  'טבעוני אדריכלים' למשרד חדשני ופורץ דרך ברמת הקדמה הטכנולוגית, המוביל את מהפכת המחשוב באדריכלות בישראל.

המשרד שלנו

'טבעוני אדריכלים ומהנדסים' הוא ממשרדי התכנון הוותיקים בישראל, המספק שרותי אדריכלות יחד עם שרותי קונסטרוקציה (הנדסת מבנים) תחת קורת גג אחת, ומעורב בכל שלבי התכנון, הבנייה והביצוע. המשרד עוסק בטווח רחב של שרותי תכנון: אדריכלות, תכנון ערים, עיצוב פנים, תכניות מפורטות של בינוי ערים, תכנון קונסטרוקטיבי, הנדסה אזרחית ותיאום יועצים, ניהול פרויקט ופיקוח. למשרד יכולות תכנון המתבססות על האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

משרד טבעוני אדריכלים ומהנדסים נוסד ב1964 על ידי ד"ר טבעוני אדריכל ומהנדס. המשרד מתמחה בתכנון מוסדות ציבור, מוסדות חינוך וספורט, מוסדות דת, מרכזי מסחר ותעשייה, תכניות אב כלליות ותכניות מתאר מפורטות לבינוי ערים ולמתחמי חינוך, תרבות, ספורט, מסחר ומגורים. על סמך שירותים אלו, רכש המשרד ניסיון רב ביותר בעבודה עם גופים ציבוריים גדולים, ויכולת תכנון וניהול פרויקטים מורכבים ועתירי מערכות ותשתיות. מאחורי תכנון מבני הציבור עומדת התפיסה להפכם למרכזים קהילתיים המאגדים סביבם מגוון פונקציות (עירוב שימושים) המשרתות את כלל הציבור והופכים לגורם קהילתי ומלכד בין מגוון המעמדות ושכבות האוכלוסייה.

לובנא טבעוני גברין

מהנדסת בניין ויועצת בטיחות

עביר טבעוני אבו יונס

מעצבת פנים

אבי גדייב

הנדסאי אדריכלות

איתמר לב

אדריכל

דנה מרמור

אדריכלית

עולא טבעוני

הנהלת חשבונות

עוביידה סבאח

מהנדס בניין

ערין טבעוני נאטור

מהנדסת בניין ויועצת נגישות

לירז לוגסי

הנדסאית אדריכלות