מוסדות תרבות וספורט

עיריית סכנין

לאורך השנים מספק המשרד שירותים הנדסיים ותכנוניים למגוון פרויקטים בעיר סכנין, הכוללים מוסדות חינוך, ספורט ותרבות ומבני דת (מסגדים וכנסיות), כולל מעורבות בתכנון כנסיית סכנין, כאחת הכנסיות הגדולות במזרח התיכון.

אצטדיון עראבה

בעיר עראבה מתוכנן מתחם ספורט, מסחר ותרבות המתפרש על 65 דונם. המתחם ממוקם לאורך הכביש הראשי, באזור מרכזי המחבר את ציר התנועה של עראבה לצפון ולדרום הארץ. האלמנט המרכזי במתחם הינו אצטדיון אזורי של 5,000 מושבים, המשרת את היישוב עראבה ואת אזור הגליל העליון.

מרכז תרבות ודת עראבה

במסגד בעראבה הקרוי בפי התושבים 'מרכז תרבות איסלמית', שברנו את מושג המסגד כמקום תפילה בלעדי, ואת הדימוי האדריכלי הקלאסי של בית התפילה המוסלמי עם הכיפה, בתקווה שיוביל לפרשנות דתית פחות שמרנית. בעראבה, כמו ביישובים ערביים רבים נוספים, השתנתה בשנים האחרונות התפיסה הרואה במסגד כמקום תפילה וכמרחב התכנסות דתית בלבד.

אולם ספורט אכסאל

המבנה תוכנן כמטאפורה למסורת התרבותית הערבית- אסלאמית, המדגישה את שלושת יסודות הספורט – רכיבה על סוסים, שחייה וירי בחץ וקשת

השוק התיירותי במסעדה

מבנה רב תכליתי בעל חלל גמיש, פתוח ומוגן מפני שמש וגשמים, המשמש כשוק תיירותי תוסס עבור פעילויות קהילתיות, וכאולם אירועים רב תכליתי ופתוח עבור אירועים וטקסים.