מבני חינוך

ביה"ס התיכון 'אלסלאם' / חורה

מאחורי תכנון בית ספר התיכון החדש ביישוב חורה שבנגב, עמד הרעיון המרכזי לפרוץ את הגבולות הטבעיים של בית ספר רגיל, כך שיהיה אפשר לכנס בחצרו אירועים ציבוריים רחבים של היישוב.

ביה"ס מקיף שכונת הגליל / נצרת

בית הספר מיועד ל-36 כיתות לימוד כולל אולם ספורט בעל 400 מושבים. שטחו הכולל של הפרויקט כ- 10,000 מ"ר. בית הספר ממוקם על מגרש קטן יחסית, בעל טופוגרפיה הררית לכוון הנוף.

ביה״ס היסודי החדש / דלית אל כרמל

דלית אל כרמל הוא הישוב הדרוזי הגדול בישראל, הממוקם על הרכס הדרומי של הכרמל הצופה אל הים.

ביה״ס לחינוך מיוחד / עין מאהל

בכפר עין מאהל ליד נצרת עילית ומול הר תבור, תוכנן על ידי משרדנו ביה"ס לחינוך מיוחד המתפרס על פני 1,700 מ"ר, בשטח של שלושה דונם, וכולל עשר כיתות לימוד, אולם רב תכליתי, מטבחים, חדרי עזר, מעבדות מחשבים ועוד.

בית ספר יסודי / כפר קאסם

בית הספר בכפר קאסם שואב את השראתו מתרבות אדריכלית מוסלמית קדומה. מרכז בית הספר מעוצב בקשתות – תקרות עם קמרונות צלב ופתחי חלונות צרים בהשראת האולמות במבצרים העתיקים.

בית ספר יסודי / כעביה

בית הספר ממוקם בישוב כעביה בשכונת חג'ג'רה, באזור הררי הצמוד ליער, ומכיל 18 כיתות. המבנה משלב בתוכו אמפי תיאטרון מרכזי המהווה את הכניסה הראשית ואת ליבו של בית הספר.

ביה"ס מקיף / עילוט

ביה"ס ממוקם במרכז הכפר עילוט שעל מורדות הרי נצרת, בתוך מרקם בנוי צפוף ותלול. המבנה הינו תוספת למבנה קיים, 2800 מ"ר ב-4 מפלסים, הכולל 12 כיתות אם, אודיטוריום, ספרייה, חדרי הנהלה וחדרי ספח.

בית ספר יסודי / בסמת טבעון

בית ספר יסודי בשכונת זבידאת, המיועד ל-18 כיתות בשלוש שכבות גיל. בוסמת טבעון הוא ישוב הנמצא ליד קריית טבעון צפון וממוקם בגבעה הצופה לכיוון חיפה.